[ŁÓDZKIE] Szkolenie w Łodzi już 12 marca

By on Marzec 7, 2013

W najbliższy wtorek (12 marca) odbędzie się szkolenie dla szkół biorących udział w kampanii „Drugie Życie” w województwie łódzkim.

Koordynatorzy oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych spotkają się w auli 1.18 Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, przy ul. Pomorskiej 251. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 14.30. Na spotkanie zaprosiliśmy lekarzy i innych ekspertów, zapewniających naszej kampanii wsparcie merytoryczne oraz osoby po przeszczepie. Mamy przeświadczenie, że będzie to krok do rozwiania wielu wątpliwości uczestników kampanii.

Na spotkanie zapraszamy koordynatora, wraz z pięcioma przedstawicielami młodzieży szkolnej lub kadry pedagogicznej, zajmującej się prowadzeniem indywidualnych spotkań w ramach kampanii „Drugie życie” w szkołach. Po spotkaniu przekażemy przedstawicielom szkół materiały edukacyjne (m.in. film o transplantacji, broszury edukacyjne, zestawy płyt z wykładami, prezentację multimedialną) i promocyjne (druki oświadczenia woli, plakaty, koszulki, znaczki, naklejki).

Do zobaczenia.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Google+