Trwa przyjmowanie zgłoszeń do kampanii „Drugie życie” w Wielkopolsce

By on Październik 2, 2013

Do udziału w kampanii zapraszamy 30 szkół ponadgimnazjalnych z województwa wielkopolskiego (decyduje kolejność zgłoszeń). Zgłoszenia przyjmujemy od dziś – 2 października, do 15 października br., e-mailem na adres: kk@prcom.pl, w tytule prosimy wpisać: „Zgłoszenie: kampania ‚Drugie życie’ w województwie wielkopolskim”. W treści wiadomości prosimy podać nazwę szkoły, adres, dane osoby kontaktowej (imię, nazwisko, telefon, e-mail do wyznaczonego przez szkołę koordynatora akcji). Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 506 650 474.

Między 16 a 23 października zorganizowana będzie dogrywka dla szkół, które nadesłały zgłoszenia w terminie, ale znalazły się poza listą pierwszych 30. placówek. Dogrywka będzie prowadzona na oficjalnym fanpage’u kampanii „Drugie życie”.

Wszystkie szkoły, które dostana się do kampanii „Drugie życie” będą zobowiązane do uroczystego zainaugurowania kampanii w przeddzień (piątek, 25.10) Ogólnopolskiego Dnia Donacji    i Transplantacji lub tego dnia (sobota, 26.10). W tym celu Organizatorzy przekażą szkołom specjalne pakiety materiałów promocyjnych (koszulki, oświadczenia woli). Reżyserami inauguracji w każdej z zakwalifikowanych szkół będą sami uczniowie.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Google+